O Jungle Gym® i Plum®

obrazek


Jungle Gym to wiodąca europejska marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji drewnianych placów zabaw i eksporcie do ponad 30 krajów na świecie.


Jungle Gym powstało 1988 r. w Holandii i od tego czasu stało się synonimem bezpieczeństwa, wytrzymałości i dbałości o każdy detal. W 1999 roku Jungle Gym opatentowało unikalne uchwyty huśtawkowe skutkiem czego powstały lepsze, mocniejsze i tańsze zestawy. Inowacja jest podstawą rozwoju firmy co widać w każdym produkcie. Każdego roku Gungle Gym wprowadza kilka nowych produktów do oferty, kilka nowych komponentów oraz w każdym roku sprawdza produkty pod katem spełniania norm bezpieczeństwa i jakości.


Z odrobiną wyobraźni stworzysz idealny plac zabaw dla dzieci - wybierz wieżę, moduły akcesoria, lub skorzystaj z ofery gotowych zestawów.


Place Zabaw Jungle Gym są idealne do stworzenia dynamicznego i zdrowego środowiska zabawy dla dzieci. Oferujemy niesamowitą różnorodność Modułów oraz Akcesoriów do skompletowania wymarzonego projektu. Nasze place zabaw wykonane są z bezpiecznych i wytrzymałych naturalnych materiałów, nasze projekty są w stanie dopasować się do rozmiarów i charakteru każdego nawet najmniejszego ogrodu, jak również do ogromnych przestrzeni. Rozumiemy doskonale potrzebę stałego stymulowania dzieci róznymi wrażeniami dzięki piaskownicom, huśtawkom, ściankom wspinaczkowym i innym modułom mającym na celu rozwój dziecka w przyjemny sposób na świeżym powietrzu. Wszystkie zestawy dostarczane są z kompletem śrub, mocowań, komponentów bezpieczeństwa aby maksymalnie uprościć montaż, który powinien być rodzinnym świętem i przyjemnością.


Pomyślelismy naprawdę o wszystkim!


 

obrazek

 

Plum Products jest angielskim liderem w branży aktywnych zabawek dla dzieci...

 

 

 Plum® jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm na rynku brytyjskim, produkujących zabawki i sprzęt do aktywnego spędzania czasu, zarówno na świeżym powietrzu jak i wewnątrz pomieszczeń. Plum® to renomowana firma, działająca globalnie od 23 lat na wielu światowych rynkach, mająca duże doświadczenie w dostarczaniu najlepszych produktów do aktywnego spędzania czasu, zabawek, których trwałość liczona jest w pokoleniach. Firma Plum® jest świadoma zagrożeń dla środowiska naturalnego, stąd wszelkie działania i produkcja zabawek odbywa się w sposób etyczny i odpowiedzialny z zachowaniem surowych norm jakości i bezpieczeństwa użytkowania, dając klientowi pewność, że korzystanie z produktów Plum® wpływa pozytywnie na środowisko, jest bezpieczne a użytkowanie jest pełne radości.

 

 

Kupując zabawki Plum® inwestujesz, otrzymując wartościowe produkty stworzone by trwać przez lata!Plum® jest członkiem ROSPA (Królewskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Wypadkom) oraz wszystkie produkty drewniane pochodzą z lasów zarejestrowanych w FSC® 

Kontakt & Infolinia:  

Tel:            22 490-86-20

info@gardenkraft.pl

Plum Products - Wyłączna Dystrybucja

Jungle Gym Official Dealer Polska:

Wonder Toy

MAGAZYN

ul. Łąkowa 39

05-092 Łomianki

Polska

Konto w Alior Bank

42 2490 0005 0000 4500 9634 0701

Promocje i przeceny

Koszyk jest pusty